Kredyt Cztery pory Roku – lato

Kredyt Cztery pory Roku – lato

Lubusko-Wielkopolski Bank Spółdzielczy z siedzibą w Drezdenku oferuje Państwu limitowaną wersję kredytu gotówkowego z oprocentowaniem już od 7 % w stosunku rocznym.

Zaletami produktu są:

* przystępna cena – mogą Państwo skorzystać z kredytu z oprocentowaniem już od 7 %, oraz opłatą przygotowawczą w wysokości od 1 % kwoty udzielonego kredytu.

* bezpieczeństwo – oferta zawiera możliwość skorzystania ze specjalnego programu ubezpieczeniowego, dającego ochronę przed takimi wydarzeniami, jak utrata pracy, poważne zachorowanie, czy też niezdolność do pracy oraz zgon Kredytobiorcy,

* wolność wyboru- mogą Państwo wykorzystania uzyskane środki na dowolny cel,

* dogodność – okres kredytowania to nawet 60 miesięcy, a kwota kredytu to nawet 50,000.00 zł,

* minimum wymagań – przy kredycie do 5,000.00 zł nie wymagamy zgody współmałżonka.

* brak prowizji od udzielonego kredytu.

Nie zwlekaj to oferta limitowana specjalnie dla Ciebie!!!

Promocja trwa do 31.08.2017 r.

 Informacja oparta na reprezentatywnym przykładzie: RRSO na dzień 01.06.2017 r. dla kwoty kredytu 5,000.00 zł rozłożonego na 24 miesiące z oprocentowaniem 8 % oraz ubezpieczeniem od zgonu i całkowitej niezdolności od pracy a także opłatą przygotowawczą 1 % wynosi 11,58 %. Całkowita kwota do zwrotu ( kwota kredytu wraz z kosztami) wyniesie 5,604.69 zł. Odsetki od kredytu wyniosą  449,23 zł. Koszt ubezpieczenia wyniesie 106 zł. Koszt opłaty przygotowawczej 50,00 zł. Miesięczna maksymalna kapitałowo-odsetkowa rata malejąca wyniesie 274,16 zł. Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od od wyników oceny wiarygodności i zdolności kredytowej klienta, daty uruchomienia kredytu oraz terminu regulowania raty kredytowej.

 Informacje o opłatach i prowizjach oraz warunki promocji są dostępne w placówkach banku.