Ubezpieczenie NNW

NNW Grupowe to ubezpieczenie, dzięki któremu zapewnisz ludziom, za których odpowiadasz, bezpieczeństwo finansowe w razie wystąpienia nieprzewidzianych wypadków. Zadbaj o solidne ubezpieczenie i zyskaj pewność, że w razie wypadku świadczenie dla pracownika wypłaci Concordia.

Do kogo skierowane jest ubezpieczenie?

Ubezpieczenie skierowane jest do minimum 5 osobowej grupy pracowników, członków organizacji, stowarzyszenia, a także innych grup osób od 0 do 70 roku życia.

Korzyści dla Ciebie

  1. Zakres ubezpieczenia może dotyczyć nie tylko Ubezpieczonego, ale również jego współmałżonka i dzieci. Concordia posiada jeden z najszerszych na rynku zakresów ochrony.

  2. Dowolność w budowie indywidualnego programu ubezpieczeniowego dopasowanego do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw, ale także dużych firm i korporacji.

  3. Możliwość zabezpieczenia zdarzeń takich jak: pokrycie kosztów utrzymania i obsługi zadłużenia, zapadnięcie Ubezpieczonego w śpiączkę w następstwie nieszczęśliwego wypadku, przerwanie nauki dziecka na studiach wyższych w wyniku NNW i wiele innych.

  4. Dodatkowe świadczenia np. w przypadku śmierci w trakcie jazdy komunikacją publiczną lub w przypadku, gdy Ubezpieczony miał zapięte pasy bezpieczeństwa, dają Twoim ludziom więcej niż dają inni.

  5. Istnieje również możliwość rozszerzenia zakresu o dodatkowe ryzyka np. pobyt dziecka lub współmałżonka Ubezpieczonego w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku, przerwanie nauki dziecka na studiach wyższych w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub choroby, pokrycie kosztów utrzymania i obsługi zadłużenia, trwała i całkowita niezdolność do pracy w następstwie nieszczęśliwego wypadku i wiele innych.

NNW – załączniki do OWU

NNW-Ogólne warunki

Karta Produktu – NNW

Leave Comment