sgb1

Centrala LWBS

 Centrala Banku  66-530 Drezdenko, ul. Bolesława Chrobrego 7 SWIFT: GBWCPLPP Sekretariattel./fax 0957629323mail: sekretariat@lwbsdrezdenko.pl Kredytytel./fax 0957620271mail: kredyty@lwbsdrezdenko.pl Księgowośćtel./fax 0957629325 Obsługa klientatel. 0957629324 {mosmap width=’500’|height=’400’|lat=’52.838965’|lon=’15.83602’| zoom=’15’|mapType=’Map’|text=’Lubusko-Wielkopolski Bank Spółdzielczy’|tooltip=’DWO’|marker=’1’|align=’center’ }  Napisz do nas  Sekretariat Kredyty Księgowość Windykacja Obsługa Klienta      

Filia Drezdenko

ul. Szkolna 2tel. 0 957 629 318, faks 0 957 629 319,e-mail: filia@lwbsdrezdenko.pl Godziny otwarcia placówki dla Klientów : 8:30 – 16:30 {mosmap width=’500’|height=’400’|lat=’52.839743‚|lon=’15.829797‚| zoom=’15’|mapType=’Map’|text=’Lubusko-Wielkopolski Bank Spółdzielczy’|tooltip=’DWO’|marker=’1’|align=’center’ }

Filia Stare Kurowo

66-540 Stare Kurowo ul. Podgórna 1tel. 0 957 615 022, faks 0 957 615 774e-mail: kurowo@lwbsdrezdenko.pl Godziny otwarcia placówki dla Klientów : 8:00 – 15:30 {mosmap width=’500’|height=’400’|lat=’52.85671’|lon=’15.677903’| zoom=’15’|mapType=’Map’|text=’Lubusko-Wielkopolski Bank Spółdzielczy’|tooltip=’DWO’|marker=’1’|align=’center’ }

Filia Zwierzyn

  66-542 Zwierzyn ul. Wojska Polskiego 18Atel. 0 957 617 322 faks e-mail: zwierzyn@lwbsdrezdenko.pl Godziny otwarcia placówki dla Klientów                                              poniedziałek – środa : 7:00 – 14:30                

Filia Strzelce Kraj

  66-500 Strzelce Krajeńskie ul. Popiełuszki 1tel. 0 957 632 379, faks , 957632170 e-mail: strzelce@lwbsdrezdenko.pl  Godziny otwarcia placówki dla Klientów : 8:00 – 16:00 {mosmap width=’500’|height=’400’|lat=’52.876504’|lon=’15.531987’| zoom=’15’|mapType=’Map’|text=’Lubusko-Wielkopolski Bank Spółdzielczy’|tooltip=’DWO’|marker=’1’|align=’center’ }