Prosty i komfortowy sposób płatności w sklepach i internecie przy użyciu smartfona. Portfel Google ( dawniej Google Pay ) zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia transakcji. Gwarantuje bezpieczeństwo Twoich danych. Płatności online są tak szybkie jak kliknięcie.

Korzyści z płatności Portfela Google (dawniej Google Pay)

Z Portfelem Google  nie omija Cię dostęp do korzyści i nagród identycznych jak w przypadku kart plastikowych. Tu nic się nie zmieni! Masz przy sobie w jednym urządzeniu karty pokładowe, bilety, karty lojalnościowe i podarunkowe. Możesz śledzić swoje wszystkie zakupy, dostajesz spersonalizowane sugestie.

Dzięki aplikacji Portfel Google zapłacisz w setkach aplikacji bez konieczności wpisywania danych karty. Wystarczy kliknąć.

WAŻNE! Gdy płacisz w sklepach, Portfel Google nie udostępnia faktycznego numeru Twojej karty. Twoje dane są bezpieczne!

Płatności Portfelem Google w 3 krokach:

  • Pobierz aplikację Portfel Google ze sklepu Google Play.

  • Zaloguj się na swoje konto Google i dodaj swoją kartę z aktywną funkcją zbliżeniową.

  • Jeśli chcesz korzystać z Portfela Google w sklepach stacjonarnych, sprawdź czy Twój telefon ma moduł NFC.

Dla nas liczy się Twoje bezpieczeństwo

  • Podczas dodawania karty do Portfela Google  jej numer zostaje zastąpiony przez wirtualny ciąg cyfr.
  • W trakcie płatności sprzedawca otrzymuje wygenerowany, unikatowy token, który reprezentuje naszą kartę – sklep nie ma dostępu do rzeczywistych danych Twojej karty.
  • Tak jak w płatności zbliżeniowej kartą, każdą płatność powyżej 50 zł potwierdzasz kodem PIN.
  • Jeśli utracisz telefon możesz go natychmiast zablokować i usunąć z niego wszystkie dane za pomocą Menedżera urządzeń Android.

Jak działa Portfel Google?

W sklepie
 
Po prostu wybudź i zbliż swój smartfon do terminala – nie musisz nawet otwierać aplikacji. Portfel Google działa tak samo prosto jak karta zbliżeniowa. Kwoty powyżej 50 zł potwierdź kodem PIN.
 
 

Online i w aplikacjach
 
Portfel Google umożliwia Ci płacenie kilkoma kliknięciami w aplikacjach i na stronach internetowych, które mają przycisk Portfel Google. Nie musisz wpisywać danych karty.
 
 

Limity w Portfelu Google

Limity dla kart dodanych do Portfela Google są takie samie jak na ich fizycznych, plastikowych odpowiednikach.

PIN w Portfelu Google

Kod PIN do karty w Portfelu Google jest taki sam jak dla plastikowej karty płatniczej. Tym samym numerem potwierdzasz transakcje realizowane kartą plastikową i smartfonem za pomocą aplikacji Portfel Google, w którym została dodana ta karta.