W związku z pojawiającymi się w przestrzeni publicznej informacjami o prowadzonych na dużą skalę cyberatakach, których celem jest system bankowy w Polsce, uprzejmie informujemy, że bezpieczeństwo naszego banku nie jest zagrożone.

Z całą stanowczością podkreślamy, że sytuacja związana z konfliktem wojennym w Ukrainie pozostaje bez wpływu na działalność Lubusko-Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego w Drezdenku.

Jednocześnie informujemy, że nie ma żadnych zagrożeń dla bezpieczeństwa depozytów naszych klientów, płynności operacji finansowych, obsługi płatności, działalności bankomatów i funkcjonowania bankowości elektronicznej i internetowej.

Zarząd Lubusko-Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego w Drezdenku zapewnia również, że sytuacja ekonomiczna banku pozostaje na poziomie gwarantującym swobodną i niezakłóconą działalność biznesową. Dotyczy to także funkcjonowania systemu bezpieczeństwa i ochrony przed najbardziej zaawansowanymi atakami cyberprzestępców.

Tak jak zawsze dokładamy wszelkich starań, aby obsługa naszych klientów była profesjonalna, a przede wszystkim bezpieczna. Przypominamy również, że środki deponowane w naszym banku są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny (BFG) do kwoty 100 tys. euro, niezależnie od liczby rachunków posiadanych przez klienta w banku.